Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

14.03.2018

Marta mēneša tēma -Francija. Atklāta izstāde Vins de Bordeaux

Vakar, 13.martā, tirdzniecības centrā Spice tika atklāta izstāde Vins de Bordeaux. Bordo vīna dārziem veltītā izstāde caur fotogrāfijām atklāj reģiona neticamo daudzveidību. 

Pasākumu atklāja Francijas institūta direktors Žils Boneviāls (Gilles Bonneviale). 
Francijas institūts ir viens no akcijas Francijas garša galvenajiem iniciatoriem un martā/aprīlī rīko virkni tai veltītus pasākumus, kuros iesaistīties var ikviens. 

Izstādes atklāšanā atzinīgus vārdus par līdz šim paveikto izteica Live Riga valdes priekšsēdētāja Vita Jermaloviča, novēlot, lai mums Bordo pilsēta asociētos ne tikai ar izciliem vīniem, bet arī ar tās daudzveidīgo un bagāto kultūru.  

Apmeklētājus priecēja gastronomiski pārsteigumi no akcijas Francijas garša atbalstītājiem viesnīcas Pullman restorāna Equus, vīna veikala un restorāna Vīna Studija un kafejnīcas Cup&Cino.

Marts ir vispasaules akcijas Francijas garša mēnesis, kurā piedalās vairāk nekā 3000 restorānu piecos pasaules kontinentos, svinot franču virtuves izcilību.  

Akcijā aktīvu dalību ņem arī 14 Latvijas restorāni. Tiek godināts arī fakts, ka Bordo ir viena no 29 Rīgas sadraudzības pilsētām, un šogad šai sadarbībai aprit 25 gadi. Akcijas ietvaros izstāde Vins de Bordeaux apceļos arī vairākas Latvijas pilsētas un ļaus iepazīt franču kultūru plašākai publikai.

Horeca.lv


  

Saistītie raksti

Latvijā audzētie Kviešu Cāļi
Kāpēc NEDRĪKST ATLIKT automatizācijas sistēmas ieviešanu Jūsu restorānā?
Veselīgs ēdiens nav dārgas salātlapas
Starptautiskās pankūku dienas torte
Kā pagatavot sulīgas cūkgaļas maltītes


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts