Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.09.2014

Pasaulē piektā lielākā izstāžu kompānija Messe Düsseldorf atver pārtstāvniecību Rīgā

Messe Düsseldorf ir piektā lielākā izstāžu kompānija ar 60 gadu pieredzi izstāžu rīkošanā ar 70 pārstāvniecībām visā pasaulē, no kurām viena kopš šī gada 1.jūlija atrodas Rīgas centrā. 

Messe Düsseldorf katru gadu organizē ap 100 izstādēm gan Vācijā, gan citur pasaulē, ieskaitot ASV, Brazīliju, Ķīnu un Krieviju. 40% no Messe Düsseldorf rīkotajām izstādēm ir pasaulē vadošās. 

Līderību uz globālās izstāžu skatuves nodrošina internacionālo dalībnieku īpatsvars , izstādes apjoms ar tās dalībnieku un apmeklētāju skaitu, kā arī augstākā kvalitāte. 2013. gadā Messe Düsseldorf  izstāžu apmeklētāju skaits sasniedza 1 200 000, bet dalībnieku skaits – 25 000, no kuriem 67% bija ārvalstu pārstāvji, arī izstāžu kompleksa infrastruktūra ir augsti attīstīta. 

Katru gadu Messe Düsseldorf izstādēs Diseldorfā piedalās un apmeklē aizvien lielāks skaits Latvijas iedzīvotāju. Izstādes, kas apvieno visus trīs kritērijus, ir lielisks un pasaulē izplatīts veids kā popularizēt savu biznesu vai kompāniju, iegūt jaunus kontaktus un partnerus, kā arī iepazīties ar industrijas novitātēm. 

Jāpiebilst, ka 90% no Messe Düsseldorf rīkotajām izstādēm ir tā saucamie trade fair. 

Tas nozīmē, ka pasākums sevī ietver tikai konkrētās industrijas pārstāvjus un ekspertus, tādējādi Messe Düsseldorf izstāžu apmeklējums ir augstvērtīgs ieguldījums sava biznesa attīstībā. 

Kopējā Messe Düsseldorf izstāžu zāļu platība ir 263 000 kvadrātmetri, kas salīdzinājumam ir 15 reizes vairāk nekā BT1 izstāžu komplekss. 

Messe Düsseldorf izstādes pārstāv šādus sektorus: tehnoloģijas, iekārtas un aprīkojums; mazum- un vairumtirdzniecība, amatniecība un pakalpojumi; medicīna un veselība; mode un dzīvesveids, kā arī atpūta. 


Messe Düsseldorf pārstāvniecība Latvijā atrodas 
Kronvalda bulvāris 3-12, Rīga, LV-1010
Tel.: 67508260, Fax: 67830478 E-pasts: duesseldorf.lv@ahk-balt.orgLinda Rubene

  

Vēl ziņas

Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo
Mājas kafejnīcu dienas 2022 norisinās līdz 18. septembrim
Zināmi Latvijas 2022. gada pavārs un pavārzellis uzvarētāji
10 superprodukti
Mogotel sadarbībā ar Accor atver viesnīcas Budapeštā un Ļubļanā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts