Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.03.2016

Liepājai šomēness 391. dzimšanas diena


Martā Liepājas pilsēta svin dzimšanas dienu, aicinot apskatīt tūrisma apskates objektus,
 kā arī Liepājas kultūras sporta sporta un izklaides pasākumus.

Dzimšanas dienas mēnesī liepājniekiem un pilsētas viesiem sarūpēta iespēja apmeklēt koncertus, izstādes, izrādes, sporta pasākumus un pilsētas iepazīšanas ekskursiju. 

Liepājai pilsētas tiesības piešķirtas 1625. gada 18. martā un šogad pilsēta svin savu 391. dzimšanas dienu. Tā tiks atzīmēta, godinot liepājniekus, kuri var lepoties ar pamanāmu, nozīmīgu un sabiedrībā novērtētu veikumu Liepājas labā, pasākumā  “Goda un Gada liepājnieks”. Uz pilsētas dzimšanas dienas svinībām kopā ar grupu “Tumsa” aicināts ikviens.

Pulksten 20 pie koncertzāles “Lielais dzintars” grupa “Tumsa” kopā ar apmeklētājiem izdziedās zelta repertuāru – dziesmas, kas 25 gadu laikā, kopš grupa dibināta, ir kļuvušas par „tautas dziesmām“, kuras zina un dzied katrs liepājnieks. Liepājas dzimšanas dienas kulminācijā (ap pulksten 21.20) klātesošie varēs vērot svētku uguņošanu. 

Aktīvās atpūtas cienītāji 19. martā pulksten 11 aicināti doties laivu braucienā pa pilsētas laivošanas maršrutu Cietokšņa kanālā. Brauciena noslēgumā dalībnieki tiks cienāti ar zupu no lielā katla. Pieteikšanās LRTIB pa tālr. 634 80808 vai 29402111 līdz 17.marta pulksten.17. Dalības maksa 3 EUR; cenā ietilpst laivas, airu un drošības vestes noma, grupas vadītāja klātbūtne. 

Plānotais ilgums laivošanai – 3,5-4 stundas. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Turaidu Šēferu, laivu nomu Sofijas laivas un Karostas Cietumu.

Savukārt tie, kas priekšroku dod Liepājas iepazīšanai caur kultūrvēsturisko vērtību prizmu, 19. martā pulksten 12 aicināti piedalīties LRTIB rīkotajā ekskursijā “Mana Liepāja”, kur zinoša gida vadībā tiks izstaigāts un iepazīts Liepājas centrs. 

Ekskursijas sākums Rožu laukumā pie LRTIB; ekskursijas noslēgumā - silts pārsteigums kādā no pilsētas kafejnīcām. Pieteikšanās LRTIB pa tālr. 634 80808 vai 29402111 līdz 17.marta pulksten.17. Dalības maksa 0.50 EUR


Linda Punga

  

Vēl ziņas

Jūrmalā durvis vērusi jauna viesnīca Rixwell Collection Seaside Hotel
Valmiermuižas alus šī gada pirmajos trīs mēnešos sasniedzis alus pārdošanas rekordu
Šefpavāru atziņas
Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām
Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts