Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.07.2013

LIDO ATKLĀJ PIRMO POP-UP VASARAS TERASI JOMAS IELĀ

Sestdien, 29. jūnijā, ar dziesmām un dejām tika atklāts pirmais LIDO pop-up* bistro jeb vasaras terase Jūrmalā, kas būs atvērta līdz pat septembra sākumam. Šis ir jau devītais uzņēmuma bistro Latvijā un pirmā reize, kad LIDO iecienītākie ēdieni un dzērieni kļūst pieejami jūrmalniekiem un Jūrmalas viesiem.

„Jūrmala ir ļoti iecienīta tūristu vieta, un tūristi mīl baudīt vietējo ēdienu un tradīcijas. Tā kā LIDO ir latviešu tradicionālās virtuves vizītkarte, vēlējāmies gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī ārvalstu viesiem piedāvāt to, ar ko ļoti lepojamies – kvalitatīvu, daudzveidīgu un latviskās tradīcijās ieturētu ēdienkarti. 

Pieredzi, kas izkopta 25 gadu garumā. Tā kā cenšamies attīstīties līdzi laikam un kļūt modernāki, vienlaikus saglabājot LIDO koncepciju, šogad izlēmām gan izaicināt sevi, gan arī savā ziņā pārsteigt klientus, tradicionālā bistro vietā izveidojot pop-up bistro,” skaidro LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. 

LIDO pop-up vasaras terase, kas atrodas Pilsoņu ielā 14/16 (Jomas ielas un Pilsoņu ielas stūrī) apmeklētājus uzņems un gardu maltīti nodrošinās katru dienu līdz pat septembrim. Tās ēdienkartē ir iekļauti LIDO apmeklētāju iecienītākie gaļas un zivs ēdieni, uzkodas un LIDO konditorejas izstrādājumi, kā arī LIDO alus darītavā ražotais Medalus, kas šovasar Baltijā lielākajā alus festivālā „Latviabeerfest 2013” jau atkal ieguva 1.vietu aklajā degustācijā jeb tautas balsojumā.
„Lai arī LIDO ir ievērojama pieredze izbraukuma tirdzniecībā, nodrošinot ēdināšanu gan Līgo svētkos krastmalā, gan Dziesmu un Deju svētkos, gan dažādos festivālos – Positivus festivālā un citur, šī mums tomēr ir jauna pieredze. 

Skatīsimies, kā mums veiksies, kā iedzīvotājiem patiks. Izvērtēsim iespējas, vai šādu bistro nākamgad izveidot šeit pat Jūrmalā vai varbūt kādā pavisam citā vietā un pilsētā,” tā R.Auziņa.

LIDO pop-up vasaras terase ir atvērta katru darba dienu no plkst. 11.00 dienā līdz 22.00 vakarā, bet sestdienās un svētdienās – līdz pat 01.00 naktī, piedāvājot vairāk kā 400 sēdvietas un placi dejošanai.

Šobrīd LIDO tīklu veido viens pop-up bistro un astoņi bistro Latvijā (LIDO Alus sēta, LIDO Dzirnavas, LIDO Vērmanītis, LIDO Ģertrūde, LIDO Krievu sēta, LIDO Spice, LIDO Lidosta, LIDO Atpūtas centrs un tā restorāns), kā arī viens LIDO bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un divi veikali Rīgā un Liepājā. 

*Pop-up restorāns – ēdināšanas iestāde, kas noteiktā vietā parādās negaidot un uz neilgu laiku.

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts