Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

22.09.2019

Latvijas konditorejas fabrika radījusi inovatīvo šokolādi Charged


Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery ir izstrādājusi inovatīvas šokolādes līniju, kurai nav analogu Baltijā un Eirāzijas Ekonomiskās savienības valstīs (EES). Pateicoties šokolādes sastāvā iekļautajiem minerālvielu un vitamīnu premiksiem, kuri satur organismam nepieciešamās vielas, šis deserts patiešām rūpējas par patērētāju veselību. Aktīvo sastāvdaļu un piedevu iedarbību apliecina pētījumi, kas veikti ES, un pilnībā atbilst PVO ieteikumiem. Produkts pirmo reizi tika prezentēts izstādē Riga Food 2019 un jau ir radījis milzīgu patērētāju interesi. Tuvākajā laikā šokolāde būs pieejama Latvijas lielākajos tirdzniecības tīklos. 

Fabrika Pobeda Confectionery, kas ir viens no reģiona konditorejas ražošanas līderiem un izmanto pasaulē vismodernāko šokolādes ražošanas līniju, uzskata, ka ir ārkārtīgi svarīgi ne tikai regulāri paplašināt produktu piedāvājumu, bet arī ieviest industrijā veselīgas inovācijas. Tādēļ Pobeda Confectionery stendā potenciālie klienti un partneri varēja aplūkot vairākus jaunumus, kuru pamatā ir ideja par garšīgiem un veselīgiem desertiem. Taču par uzņēmuma ekspozīcijas galveno “trumpi” kļuva īpaša Pobeda Confectionery izstrādne – šokolādes līnija Charged ar funkcionālām piedevām, ko īpaši fabrikai izstrādāja labākās starptautiskās zinātniski-rūpnieciskās kompānijas Vācijā (Gelita), Francijā (Nexira) un Nīderlandē (DSM).

Pobeda Confectionery ekspertu, pētnieku un tehnologu komanda regulāri apgūst jaunas desertu pagatavošanas metodes un izstrādā savas receptes. Taču ideja par šokolādes bagātināšanu ar papildu vitamīniem pilnībā pieder Pobeda Confectionery valdes priekšsēdētājai Olgai Muravjovai. 

“Es saskāros ar problēmu, ka bērniem trūkst vitamīnu, īpaši rudens un ziemas periodā. Bērni bieži slimoja, taču no tablešu dzeršanas izvairījās. Tādēļ es nolēmu integrēt imunitātes premiksu šokolādē. Par savu ideju pastāstīju Nīderlandes kompānijas pārstāvjiem. Produkta izstrāde ilga divus gadus, pēc tam sākās testēšana, nodevām to izpētīt FVBZI “Pārtikas un biotehnoloģiju federālais pētniecības centrs”, kā arī Viskrievijas konditorejas rūpniecības zinātniski pētnieciskajam institūtam, lai iegūtu reģistrācijas apliecību. Atklājās, ka šokolādes kategorijā tādu produktu līdz šim nav bijis. Ar mūsu produktu testēšanu nodarbojās starptautiskā laboratorija STANDARD DIALOG. Pētījumu rezultātā tika apstiprināta un dokumentāli apliecināta visu Charged līnijas aktīvo komponentu iedarbība,” viņa pastāstīja. 

Šokolāde Charged Sport ir izstrādāta sportistiem, fiziski aktīviem cilvēkiem. Tās sastāvā ietilpstošais premikss ViNitrox TM ir unikāla sinerģētiska polifenolu kombinācija, kas daudzkārt palielina izturību un samazina nogurumu pēc intensīviem treniņiem. 

Kompānijas Nexira klīniskais pētījums, kurā piedalījās 50 sportistu vecumā no 25 līdz 45 gadiem, parādīja, ka pie intensīviem treniņiem 500 mg ViNitrox TM uzņemšana dienā uzlabo fiziskās iespējas: palielina treniņu laiku par 10% un samazina noguruma līmeni par 13%.

Charged Slim & Fit – šokolāde bez cukura ar stēviju satur inovatīvu pārtikas premiksu ID-alG TM, ļoti kvalitatīvu brūno jūras zāļu (Ascophyllumnodusum) ekstraktu. Klīniskie pētījumi, kuri veikti ar ID-alG TM, apstiprina tā iedarbību, koriģējot svaru. 

Šokolāde Easy Steps satur pārtikas premiksus Quali®– B (B1, В2, В6 vitamīni) un Quali®– E, P, C (Е, Р, С vitamīni). Pirmajam piemīt vēnas tonizējošs efekts, tas veicina vēnu asinsrites normalizāciju. Izmanto asinsvadu funkcionālās aktivitātes atjaunošanai. Samazina kāju tūsku. Otrais veicina asinsvadu sieniņu nostiprināšanos. 

Šokolāde Charged Energy satur enerģētisko premiksu Quali- Blends ar L-taurīnu. Tas uztur normālu vielmaiņu, regulē spiedienu, dedzina taukus, kontrolē holesterīna līmeni asinīs, kā arī normālu smadzeņu un nervu sistēmas darbību. Tāpat produkts ir bagātināts ar eleiterokoka un zaļās tējas ekstraktu.

Pateicoties premiksā VERISOL esošajam unikālajam kolagēna peptīdam, kas iekļauts šokolādes Charged Lifting sastāvā, tās lietošana labvēlīgi ietekmē ādas elastību, pastiprinot dabiskā kolagēna izstrādi un stimulējot dabisko elastīna veidošanos. Klīniskie pētījumi apstiprina grumbu samazināšanos pēc četru nedēļu lietošanas. 

Šokolāde Charged Immunity satur premiksus Quali®-A (A vitamīns), Quali®-C (C vitamīns), Quali®-D (D3 vitamīns) un Quali®-E (Е vitamīns). Turklāt šokolādes sastāvā ir varš, selēns un cinks. 100 g šokolādes Charged Immunity satur 45 mg premiksa “Imunitāte”, kas nodrošina 15% no vidējās diennakts vitamīnu un minerālvielu devas, kas nepieciešama pieaugušam cilvēkam atbilstoši MS TR 022/2011 standartiem.

Šokolādes bez cukura līnijā ir pieejami visi iecienītie veidi: piena, tumšā un rūgtā. Šīs šokolādes ražošanā izmanto dabisku cukura aizvietotāju – stēviju (medus zāli) - un dabisko prebiotiķi inulīnu – dabisku polisaharīdu, kas stimulē gremošanu, atjauno zarnu trakta mikrofloru, normalizē cukura līmeni asinīs. 

“Šāda produkta Latvijas veikalu plauktos vēl nav bijis. Tas ir īsts izrāviens šokolādes industrijā,” secina Pobeda Confectionery ģenerāldirektors un līdzīpašnieks Andrejs Muravjovs. 

Vēl daži 2019.gada sezonas jaunumi, kurus fabrika Pobeda Confectionery prezentēja izstādē Riga Food 2019: šokolādes trifeles bez cukura ar stēviju un inulīnu, konfekšu un šokolādes līnija Amare ar karsēta piena, vārīta kondensētā piena un karameļu drupatu pildījumu, unikālas šokolādes līnija Single Origin Chocolate no vienas izcelsmes kakao pupiņām. Izstādē Riga Food 2019 fabrika Pobeda Confectionery ieguva Grand Prix par šokolādes līnijas Single Origin Chocolate iepakojumu. 

Pobeda Confectionery ir 1999.gadā dibināta starptautiska kompānija, kas ir lielākais šokolādes un konditorejas izstrādājumu ražotājs. Uzņēmuma produkti gūst pelnītu atzinību starptautiskos konkursos, to kvalitāte regulāri tiek novērtēta ar augstākās pakāpes diplomiem un apbalvojumiem. 

Modernā Ventspils rūpnīca svinīgi tika atklāta 2016.gada 17.februārī. Projekta attīstībā tika investēti vairāk nekā desmit miljoni eiro. Fabrika ir aprīkota ar visjaunākajām iekārtām, kas ļauj automatizēt ražošanas procesu, garantē tā kvalitāti un drošību. 

Pobeda fabrika Ventspilī ražo šokolādes tāfelītes, ieskaitot tādus populārus produktus kā Rūgtā šokolāde 72% kakao un šokolādes produktu līniju bez cukura ar dabisko cukura aizvietotāju – stēviju. 2018.gada maijā tika svinīgi atklātas jaunas ražošanas līnijas, kur top šokolādes konfektes Bear family, Axiome, u.c. 2019.gada septembrī sāksies aktīva unikālās šokolādes Single Origin Chocolate ražošana.

Ar savām izstrādnēm šokolādes ražošanas jomā Pobeda Confectionery veicina efektīvu risinājumu meklēšanu, kas ļautu ilgstoši saglabāt veselību, darbaspējas, jaunību un cilvēku aktivitātes visā pasaulē. 

Facebook: https://www.facebook.com/pobedasokolade/

www.pobedaconfectionery.com
 


Andris Freimanis

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts