Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.04.2023

Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Restorānu tīkls McDonald’s atvēris jaunu restorānu Rīgā, paplašinot restorānu tīklu Latvijā līdz 14 restorāniem un radot vairāk nekā 60 jaunas darbavietas. Jaunais McDonald’s restorāns atrodas Juglas ielā 95A, Rīgā. Restorānam ir jauns vizuālais koncepts, pirmais divjoslu McDrive, kā arī ceturtais McCafé Latvijā. 

“Mēs pastāvīgi izvēršam restorānu tīklu, lai būtu tuvāk iedzīvotājiem un padarītu McDonald’s unikālo garšu un restorānu pieredzi viegli un ērti pieejamu ikvienam.  Atklājot jauno restorānu un paplašinot restorānu tīklu līdz jau 14 McDonald’s restorāniem un četriem McCafé, mēs stiprinām līderību ēdināšanas nozarē un ērtību piedāvājumā klientiem. Jaunajā McDonald's restorānā ir ieviesta virkne mūsdienīgu risinājumu telpu dizainā, viesu apkalpošanā un digitālajā vidē, kā arī izveidots pirmais divjoslu “McDrive” Latvijā, nodrošinot jauna līmeņa ērtības mūsu darbiniekiem un viesiem, padarot “McDonald's” apmeklējumu vēl aizraujošāku,” saka McDonald's vadītājs Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski).

Līdz ar jaunā restorāna atvēršanu McDonald’s ir palielinājis savu komandu Latvijā līdz vairāk nekā 850 darbiniekiem.

Jaunā McDonald’s restorāna kopējā platība ir 405 kvadrātmetri, viesu ērtībai izvietotas 116 sēdvietas gan restorānā iekštelpās, gan mājīgā āra terasē. Jaunais McDonald’s restorāns ir pirmais restorāns Latvijā ar jaunu vizuālo konceptu Ģeometrija. Restorāna interjerā izmantotas ģeometrisku formu kompozīcijas, betona paneļi pelēkos toņos un koka apdare gaišā krāsā, ko papildina koša krāsu palete. Jaunais dizains apvieno eleganci un rotaļīgumu, un izceļ McDonald’s unikālo atmosfēru, kas ļauj ikvienam viesim restorānā justies labi.

Jaunatvērtajā restorānā viesus gaidīs svaigi pagatavotas maltītes baudīšanai uz vietas, kā arī ērtai pasūtīšanai līdzņemšanai, izmantojot jauno divjoslu McDrive un McDelivery ēdienu piegādi. Divjoslu McDrive sniegs īpašas ērtības autovadītājiem, piedāvājot pasūtīšanas sistēmu pie diviem lodziņiem un nodrošinot vēl ātrāku apkalpošanu. Restorānā pieejamas arī visas jaunākās McDonald’s inovācijas, tai skaitā seši pašapkalpošanās kioski, digitālās ēdienkartes un apkalpošana pie galdiņiem.

“Mūsu attīstība Latvijā iet roku rokā ar atbalstu cilvēkiem un sabiedrībai. Jau ilgus gadus esam partneris Ronald McDonald House Charities Latvija. Līdz ar jaunā restorāna atvēršanu mēs ziedojam 10 tūkstošus eiro Ronald McDonald House Charities Latvija programmai bērnu Mobilais veselības aprūpes centrs, lai atbalstītu Latvijas bērnus, jauniešus un viņu ģimenes attālos reģionos un nodrošinātu vieglāku un ērtāku piekļuvi ārstu pakalpojumiem,” norāda Vladimirs Janevskis.

McDonald’s ieguldījums bērnu veselības aprūpē pērn Latvijā pārsniedza 72 tūkstošus eiro. Visu gadu McDonald’s apmeklētāji var ziedot, izmantojot pašapkalpošanās kioskus vai īpašās ziedojumu kastītes. Arī 2 eiro centi no katra iegādātā Happy Meal komplekta tiek ziedoti bērnu un jauniešu veselībai.Linda Bilzēna

  

Vēl ziņas

Bocuse d’Or Latvijas atlasē uzvar restorāna Ferma šefpavārs Nils Ģēvele
Vai kafija patiešām ir studentu produktivitātes labākais draugs?
Aktīva vai relaksējoša atpūta uz ūdens Lietuvā
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Konkurss The Baltic Taste Award notiks 7.septembrī


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts