Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.07.2013

„Caif cafe” plāno kļūt par vienu no vadošajiem kafetēriju tīkliem Latvijā

Nedēļas nogalē Rīgā apmeklētājiem durvis vēra jau otrā kafijas baudīšanas vieta „Caif cafe”. Tuvākā pusotra gada laikā „Caif cafe” plāno ievērojami paplašināties un nostiprināt savas pozīcijas vietējā tirgū, kļūstot par vienu no vadošajiem kafetēriju tīkliem Latvijā. Šobrīd Baltijā jau darbojas desmit „Caif cafe” kafijas baudīšanas vietas – divas Latvijā un astoņas Lietuvā.

Jaunā „Caif cafe” kafijas baudīšanas vieta, kas uz citu kafejnīcu fona izceļas ar oriģinālu un mūsdienīgu interjeru, atrodas Rīgā, Tērbatas ielā 14. Tās izveidē investēti aptuveni 100 tūkstoši eiro. 

„Mūsu plāni ir ambiciozi – līdz 2014. gada beigām plānojam atvērt vēl astoņas šādas kafetērijas, kopumā investējot „Caif cafe” tīkla attīstībā Latvijā vienu miljonu eiro un kļūstot par vienu no vadošajiem kafetēriju tīkliem Latvijā,” skaidro „Caif cafe” mārketinga vadītājs Dmitrijs Solovjovs. 

Viņš arī norāda, ka īsteni kafijas baudītāji ir visai „izlutināti” – verot vaļā jaunu kafijas baudīšanas vietu, ir svarīgi saprast, kas būs tas atšķirīgais un īpašais, kas klientam liks atgriezties kafetērijā vēl un vēl: „Uz citu līdzīgu kafetēriju fona izceļamies, jo piedāvājam daudzveidīgāku kafijas klāstu, kā arī dažādus kafijas krūžu tilpumus un labākas cenas.”

Dzērienu pagatavošanai „Caif cafe” izmanto kafiju „Mocador”, kas tiek izgatavota no augstākās kvalitātes Arabika šķirnes kafijas pupiņām, kā arī ir saņēmusi vairāk nekā 140 pasaules valstu apbalvojumiem un sertifikātu „Bureau Veritas Quality International”. Pirmā „Caif cafe” kafijas baudīšanas vieta Latvijā tika atklāta šā gada maijā.

 Šobrīd Rīgas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ir pieejamas divas „Caif cafe” kafetērijas – Šķūņu ielā 16 un Tērbatas ielā 14, abās no tām pieejams bezmaksas Wi-Fi. 

Par „Caif cafe”
„Caif cafe” ir kafijas baudīšanas vietu tīkls, kas izveidots 2012. gada rudenī Lietuvā, bet 2013. gadā ir ienācis Latvijas tirgū ar mērķi kļūt par stabilu tirgus dalībnieku. „Caif cafe” ir vieta izvēlīgiem kafijas dzērienu cienītājiem ar patīkamu interjeru, ērtām darba un atpūtas iespējām. 
Kitija Balcare

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts