Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.07.2015

Baltijas valstis rīkos tūrisma seminārus Japānā

No 21. līdz 23. jūlijam trīs pilsētās - Tokijā, Nagojā un Osakā – Japānas tūrisma operatorus, mediju pārstāvjus un abu valstu sadarbības entuziastus iepazīstinās ar Baltijas valstu tūrisma nozari.

Šādi baltiešu semināri “Baltic States Roadshow 2015” tālajā Āzijas tirgū notiks pirmo reizi.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma tirgus speciāliste Inguna Žīgure stāsta: “Tā ir jauna mārketinga aktivitāte, kuru esam izvēlējušās, lai uzrunātu japāņu tūrisma operatorus un mediju pārstāvjus. Spriežot pēc šīs valsts speciālistu ieteikuma, tieši semināri ir efektīva darba forma, kas Japānā rosina interesi par svešzemju tūrisma piedāvājumu.”

Semināru apmeklētāji tiks iepazīstināti ar tūrisma galamērķiem - Baltijas valstīm. Katras valsts prezentācijai būs atvēlētas 40 minūtes. Par Latvijas tūrismu klātesošajiem pastāstīs TAVA mārketinga partnera Japānā – uzņēmuma “Foresight Marketing” direktors Šigejoši Noto..

Inguna Žīgure uzsver: “Japānā ir svarīgi, lai prezentācija notiktu semināra dalībniekiem dzimtajā valodā. Pirms uzstāšanās ar kolēģi Šigejoši Noto vēl pārskatīsim mūsu prezentācijas saturu unskaistās bildes, lai būtu pilnīgi droši, ka viss notiks nevainojami.”

Tokijā gaidāmo viesu skaits būs apmēram 100, bet Osakā un Nagojā – mazliet mazāks. Viņu vidū būs pārstāvji no tādiem uzņēmumiem, kā piemēram,  NOE Corp., Nankai Travel International, Tumlare Corp., Cigma World, MIKI Tourist, H.I.S. Corp., JTB Western Japan Corp. un citiem.

Pēc sarīkojumu informatīvās daļas paredzēta kontaktu dibināšana un neformālas sarunas.

Seminārus TAVA rīkos kopā ar Lietuvas tūrisma valsts departamentu un Igaunijas Tūrisma padomi.

 Inta Briede

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts