Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

22.05.2018

“Amber Beverage Group” un “Think Spirits” finalizē revolucionāru darījumu

Jaudīgākais pašmāju dzērienu ražotājs un izplatītājs “Amber Beverage Group” noslēdzis darījumu par “Think Spirits” – Austrālijas alkoholisko dzērienu izplatīšanas pirmrindnieka – lielākās akciju daļas iegādi.

Sīmurs Fereira, “Amber Beverage Group” (ABG) valdes priekšsēdētājs, atklāj, ka uzņēmuma iegāde ir nozīmīgs pavērsiens, kas atspoguļo ABG apņemšanos kļūt par patiesi globālu uzņēmumu. 

“Mēs esam gandarīti par iespēju izveidot stabilu pamatu svarīgajos Austrālijas un Āzijas tirgos. Priecājamies, ka uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors Patriks Borgs un viņa izcilā komanda pievienosies mums šajā ceļā,” komentēja Fereira.

Patriks Borgs, “Think Spirits” dibinātājs un izpilddirektors, pauda gandarījumu par iespēju kļūt par ABG grupas dalībnieku un turpināt pilnveidot Austrālijā uzsākto, veiksmīgo biznesa modeli. “Šis ir liels un iespaidīgs solis “Think Spirits” uzņēmumam un komandai. Mēs ar nepacietību gaidām vēl lielākus un veiksmīgākus sasniegumus,” noslēdz Borgs.

“Think Spirits” ir Sidnejā bāzēts uzņēmums, kas ir kļuvis par vienu no vadošajiem neatkarīgajiem premium alkoholisko dzērienu zīmolu izplatītājiem Austrālijā, izmantojot novatorisku pieeju ražošanā un patērētāju mārketingā.

„Amber Beverage Group” ir starptautisks vīna un stipro alkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmums, kura centrālais birojs atrodas Luksemburgā. Pašlaik uzņēmumu grupā nodarbināti vairāk nekā 2400 darbinieku, apvienojot četrus ražošanas uzņēmumus Meksikā, Krievijā, Latvijā un Igaunijā, kā arī produkcijas izplatīšanas uzņēmumus visās Baltijas valstīs, Apvienotajā Karalistē un tagad arī Austrālijā. Grupa specializējas vīna un stipro dzērienu mazumtirdzniecībā, loģistikas pakalpojumu nodrošināšanā, kā arī īsteno eksportu uz vairāk nekā 170 pasaules valstīm. ABG ar lepnumu izplata vairāk nekā 150 grupai piederošos stipro alkoholisko dzērienu un vīna kategorijas zīmolus, tostarp “Moskovskaya Vodka”, “Rīgas Melnais Balzams”, Rooster Rojo Tequila” un “Cosmopolitan Dīva”.


Sabīne Rutka


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 


  

Vēl ziņas

Bocuse d’Or Latvijas atlasē uzvar restorāna Ferma šefpavārs Nils Ģēvele
Vai kafija patiešām ir studentu produktivitātes labākais draugs?
Aktīva vai relaksējoša atpūta uz ūdens Lietuvā
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Konkurss The Baltic Taste Award notiks 7.septembrī


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts