Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Virtuves iekārtas

SIA "Grandus", virtuves iekārtas

SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Ūnijas 8c, Rīga, LV-1084
Tālrunis:   67976875
E-pasts:   grandus@grandus.lv

Apraksts

SIA "Grandus" ir profesionāls veikals pārtikas pārstrādes, sabiedriskās  ēdināšanas un pārtikas tirdzniecībā sfērā strādājošajiem uzņēmumiem, pavāriem u.c.. Mūsu veikalā ir plašs klāsts ar dažādiem virtuves rīkiem un piederumiem, kā arī lielas un mazas iekārtas pārtikas apstrādei un pārstrādei.  Tirdzniecības zālēs pastāvīgi ir  plašs sortiments, kurš nepārtraukti tiek papildināts. Preces , kuras neatradīsiet mūsu noliktavā  ir iespējams pasūtīt, pasūtījuma izpildes laiks - viena līdz četras nedēļas.

Mūsu veikalā ir pieejami visi iespājamie norēķinu veidi - skaidra nauda, norēķini ar kartēm, pārskaitījums izmantojot banku. Kliientiem piedāvājam arī līzinga noformēšanu un pēcapmaksas līgumus.

SIA "GRANDUS" ir dibināts 1993.gada 23.novembrī (sākotnējais nosaukums SIA "Rakaris", kurš 2007. gadā mainīts uz SIA "GRANDUS").

Pamatdarbība- profesionālās virtuves tehnikas (iekārtu) tirdzniecība un vairumtirdzniecība, montāža,uzstādīšna un remonts; profesionālie virtuves piederumi, trauki un instrumenti .

Papilddarbība: 

- iekārtu, piederumu un trauku noma;

- iekārtu remonts, montāža un apkalpošana

- tehnoloģiskā projektēšana

- transporta pakalpojumi

 

Devīze:           No projekta līdz klātam galdam

Misija - attīstīt sabiedriskās ēdināšanas kultūru, konkurētspēju un veicināt izaugsmi.

Klienti:  

sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi -  restorāni, kafejnīcas, konditorejas, ēdnīcas, skolas, viesnīcas, slimnīcas, bāri,  utt. HoReCa, profesionālās virtuves, pavāri, šefpavāri

pārtikas pārstrādes uzņēmumi - gaļas cehi, zivju pārtsrādes cehi, ceptuves, piena pārstrādes uzņēmumi, sulu un biezeņu ražotāji, u.c.

tirdzniecības uzņēmumi - pārtikas veikali, trauku un rūpniecības preču veikali, trauku un rūpniecības preču vairumtirgotāji, u.c. 

citi uzņēmumi - PR sabiedrības, pasākumu organizatori, farmaceitiskie uzņēmumi, sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumi, spēļu zāles, teātri un kinoteātri.

Laipni gaidīti mūsu sadarbības partneru pulkā !  

Atslēgvārdi

krāsnis,plītis,pannas,katli,fritēzes,grili,ūdens vārītāji,vitrīnas,degļi/sildplates,ledusskapji,saldētavas,vīna skapji,aukstie galdi,picu galdi,kameras,aukstie marmīti,ledus ģeneratori,kafijas automāti,sulu spiedes,sulu dzesētāji,ūdens sildītāji,blenderi/mikseri,gaļas mašīnas,kuteri ,mīcītāji,mikseri,sakņu griezēji,uzgriežamās mašīnas,gaļas irdinātāji,kartupeļu mizotāji,nažu asinātāji,svari,trauku mazgāšanai

Karte


Skatīt lielāku karti

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts