Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Virtuves iekārtas

Metos SIA

Metos SIA

Kontaktinformācija

Adrese:   Dricānu iela 2, Rīga, LV-1019
Tālrunis:   +371 67288333,+371 29471678 (serviss)
E-pasts:   metos.latvia@metos.lv;serviss.latvia@metos.lv
Mājas lapa:   http://www.metos.com/page.asp?languageid=LV
Facebook:   https://www.facebook.com/MetosLatvia

Apraksts

SIA Metos darbības joma ir profesionālo virtuves iekārtu un bāru, restorānu, kafejnīcu un ēdināšanas uzņēmumu aprīkojuma tirdzniecība. Metos servisa centrs veic profesionālo virtuves iekārtu uzstādīšanu, montāžu un nodošanu ekspluatācijā, ka arī iekārtu garantijas un pēc garantijas servisu, rezerves daļu piegādi. Palīdzam izstrādāt virtuves tehnoloģisko projektu, konsultējam klientu visos profesionālās virtuves tapšanas posmos, sākot ar plānošanu un beidzot ar projekta realizēšanu. Veicam personāla apmācību darbam ar profesionālās virtuves iekārtām.
 
SIA Metos ir Somijas koncerna Metos Oy Ab profesionālo virtuves iekārtu ražošanas un tirdzniecības nodaļas meitas uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 1992.gada un aizvadīto vairāk kā 25 gadu laikā ir pierādījis sevi kā kvalitatīvu profesionālo virtuves iekārtu ražotāju un piegādātāju.

Atslēgvārdi

Metos, Profesionālās virtuves iekārtas un tehnika, aprīkojums ēdināšanas uzņēmumiem, profesionālās iekārtas restorāniem un kafejnīcām, iekārtas konditorejām, bāra aprīkojums. Profesionālās virtuves iekārtu tirdzniecība, virtuves aprīkojums un piederumi. Lietotu profesionālu virtuves iekārtu tirdzniecība. Profesionālās virtuves plānošana un projektēšana, ēdināšanas iekārtas, konvekcijas krāsnis, Rational krāsnis, konditorejas krāsnis, profesionālās krāsnis un plītis, izgāžamie katli, dziļās pannas, fritieri, fritīri, marmīti, profesionālie ledusskapji, aukstās kameras, profesionālās dzesēšanas iekārtas, profesionālās saldēšanas iekārtas, ātrās sasaldēšanas iekārtas, aukstie galdi, aukstās vitrīnas, nerūsējošā tērauda galdi, profesionālo iekārtu remonts, profesionālo virtuves iekārtu serviss, montāža.

Galerija

Karte

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts