Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Uzņēmumi / Viesnīcas, viesu nami

"Mālpils Muiža" viesnīca

Kontaktinformācija

Adrese:   Pils iela 6, Mālpils, Rīgas raj., LV - 2152
Tālrunis:   +371 67102555, +371 27843843, +371 67102556
E-pasts:   info@malpilsmuiza.lv
Mājas lapa:   http://www.malpilsmuiza.lv/

Apraksts

Mālpils muiža, kas atrodas tikai 45 km no Rīgas, vienlaicīgi ir gan izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve, gan arī četru stāvu luksuss viesnīca, restorānu un svinību telpām neaizmirstamiem mirkļiem. Mālpils muižas viesnīca piedāvā gan izsmalcinātus Luksus, Pils dāmas un Muižnieces numurus, gan gaumīgi iekārtotus Divvietīgu numurus. Īpašiem brīžiem piedāvājam Jaunlaulāto numuru. Mālpils muižas apkārtne un greznās telpas ir piemērotas dažādu semināru un pasākumu norisei. Piedāvājumā plašas telpas ar klasicisma interjeriem – greznu Deju zāli, Cigāru zāli ar plašu āra terasi, Restorāna halli, Mednieku zāli un Ziemas dārzu.

Baroka stila parks, dabas ainava un pārējās muižas kompleksā ietilpstošās ēkas, paver dažādas atpūtas iespējas. Savukārt muižas telpās šobrīd iespējams aplūkot unikālu latviešu mākslinieku gleznu un arhitekta V. Bokslafa rasējumu kolekciju.

Mālpils muiža piedāvā baudīt romantiskas brīvdienas greznos, plašos apartamentos, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām. Laipni aicinām apmeklēt arī Mālpils muižas bāru, kurš pārsteigs Jūs ar īpašo sezonas dzērienu piedāvājumu!

Galerija

 


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts