Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

HoReCa piedāvājumi

Pasūti rezerves daļas profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām

Esam priecīgi paziņot, ka mēs esam atvēruši mājaslapu rezerves daļu pasūtījumiem. Tagad ir iespējams pasūtīt rezerves daļas profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām caur mūsu mājaslapu 
www.partsgastro.lv.

Kā Tu vari veikt pasūtījumu?
1. Ieej www.partsgastro.lv 
2. Izvēlies rezerves daļas, ko vēlies pasūtīt
3. Spied pogu "Pievienot pasūtījumam"
4. Ej uz pasūtījuma grozu
5. Ievadi savus kontaktus
6. Nospied "Sūtīt pieprasījumu"

Nesatraucies, ja neatrodi kādu rezerves daļu vai komplektējošo rezerves daļu - sazinies ar mums personīgi vai pievieno to pieprasījuma nosūtīšanas kontaktformā.

Inkomercs K piedāvā rezerves daļas un komplektējošās daļas profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām. Sniedzam dažādus rezerves daļas risinājumus ēdināšanas, tirdzniecības, saldēšanas un citām iekārtām. Pie mums vari iegādāties rezerves daļas no tādiem ražotājiem: Abat, Torgmash Baranocihi, Zannusi, Unox, Grill Master, Prismafood, Lainox, Tefcold, Cold, Polus, Polair u.c. Mūsu rezerves daļu noliktava atrodas Rīgā, Katlakalna ielā 1. Nodrošinām arī piegādi pa visu Latviju un Eiropu.

Mēs piedāvājam arī dažādas profesionālās virtuves un tirdzniecības iekārtas www.inkomercsk.lv – aukstuma iekārtas, siltuma iekārtas, neitrālās iekārtas, letes, elektromehāniskās iekārtas un daudz cita priekš restorāniem, kafejnīcām, konditorejām un citiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem.

Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu: tirdzniecība, projektēšana un serviss.

Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mums!
+371 67 796 053
rezervesdalas@inkomercsk.lv
Katlakalna iela 1, Rīga


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts