Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

HoReCa piedāvājumi

Jaunas krāsu izvēles Polus aukstuma vitrīnām К70 un КС70


Piešķir īpašu akcentu savam interjeram, izvēloties savu vitrīnas krāsu. Tas noteikti piedos unikālu stilu un savu individualitāti.

No 1 augusta ir pieejamas jaunas krāsu izvēles konditorejas vitrīnām K70, KC70. Ir iespēja tagad izvēlēties plašākas vitrīnas virsmas krāsas. Tagad paletē papildus esošām krāsām no kataloga RAL pieejamas arī RAL3004 - granāts, RAL1016 - dzeltens, RAL7024 - grafīts. Veicot pasūtījumu, ir iespēja izvēlēties arī citu toni. 
Pieejamas jaunas 5 veida krāsas: pelēks ozols, alksnis, venge, tumšs ozols, egle. Kā arī ir pieejama ekskluzīva izvēles krāsa: eleganti melns ar metālisku pelēku krāsu.

* Uzmanību! Krāsas monitora vai mobilās ierīces ekrānā var atšķirties no drukātajiem oriģināliem monitora krāsu īpašību dēļ. Izvēloties krāsu risinājumu, ņemiet vērā vietu, kur tiks demonstrēta vitrīna, neaizmirstiet par gaismas atstarošanu no virsmas.

Ja vēlies uzzināt vairāk par aukstuma vitrīnām un konkrētu krāsu izvēli, sazinies ar mums pa tālr. 67796053 vai raksti uz info@inkomercsk.lv. Kā arī gaidām ciemos pie mums Katlakalna ielā 1, Rīgā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts