Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

HoReCa piedāvājumi

Kā izvēlēties picu kasti – stāsta MultipackSiltu ēdienu piegāde uz mājām un biroju – viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem mūsdienās. Īpaši populāra, protams, ir silta un aromātiska pica, kuru iespējams saņemt pusstundas laikā jebkurā pilsētas rajonā.

Daudzi ražotāji uzskata, ka tērēt laiku picas iepakojuma dizaina izstrādāšanai ir bezjēdzīgi, jo tā ir tikai kaste. Bet tas tā nav. Picu kaste ir neatņemama sastāvdaļa picas ēšanas procesā. Jo klients, pirms atvērt picu kasti, uzmanīgi to pēta, picu kaste paliek redzeslokā pirms un pēc picas baudīšanas.
 

Picu kaste  - no kāda materiāla?

Nevainojamas picas saglabāšanas noslēpums, pēc tās transportēšanas -  augstas kvalitātes gofrēta kartona picu kastes izmantošana.

Standarta picu kastes ir nesalocītā veidā. Tām ir sagataves ar norādītām locīšanas līnijām. Iepakojumam parasti ir atlokams vai noņemams vāks.

· Picu kastes izgatavošanai pielieto gofrētu kartonu ar celulozes slāņiem. Celulozes slāņu skaits tiek noteikts balstoties pret ražošanas īpatnībām, uzglabāšanas nosacījumiem un picas piegādes līdz patērētājiem.  Papildus barjeras īpašības šādai kastes nodrošina, piemērma, pergamenta papīrs, kas tiek ievietots kastē.

·  Barjera īpašību pastiprināšanai un picas temperatūras saglabāšanai, mūsdienu picu kastes var tikt izgatavotas ar PE pārklajumu, kas papildus nodrošina tauku un šķidrumu necaurlaidību.
 

Ko ir svarīgi ņemt vērā izvēloties picu kastes?

Šī ēdiena svaiguma un pievilcīga izskata saglabāšanā primāro lomu spēlē iepakojums. Kādai tad ir jābūt picu kastei?· Termoizturība. Pica picērijā tiek iepakota vēl karsta, tādēļ kastei jāsaglabā siltums līdz 1-2 stundām.

· Izturība. Kartona blīvums un konstrukcijas izturībai jābūt tādiem, lai kaste nedeformētos, jo kurjers, kā ierasts, piegādā uzreiz vairākus pasūtījumus. Turklāt picu kastes apakšai nevajadzētu nogrimt picas svara dēļ, savukārt, kastes sānu sienas un stūri, aiz kuriem tiek turēta kaste, tāpat nevajadzētu deformēties.

· Izturība pret mitruma iedarbību. Karsta ēdiena dēļ izdalās tvaiks, kurš daļēji veido kondensātu kastes iekšpusē. Kartonam jābūt izturīgam pret šāda veida iedarbību, pie tam liekā tvaika veidošanos var novērst. Priekš tā uz aizmugurējās un sānu sienām (atkarībā no konstrukcijas), iestrādā papildus caurumus.

· Fiksācijas izturība.  Praktiski jebkurai kastes jābūt cieši un hermētiski aizveramai, bez riskiem, ka atlokamais vāks pēkšņi var atvērties. Priekš tā konstrukcijā tiek paredzētas īpašas rievas un elementi, kuri izpilda slēdzeņu savienojuma lomu.

· Estētiski pievilcīgs izskats. Iepakojumam jābūt tam, kas pārdot produktu – tā ir sava veida picērijas "vizītkarte" un papildus reklāmas vēstnesis. Tas nozīmē, ka kartonam ir jābūt labāk drukas īpašībām, lai uz tā varētu drukāt, piemēram, picērijas logo, vienkrāsas vai divkrāsu augstkas kvalitātes fleksogrāfijas druku.

· Izturība pret taukiem un šķidrumu. Tā kā šāda veida produkcija satur eļļu un taukus, kartonam nevajadzētu iesūkt to visā iepakojumā. Iepakojuma ārējai virsmai nevajadzētu būt eļļainai un taukainai.

Picu kaste no gofrēta kartona – ideālais variants ir atrasts!

Picu kastei, kas ir izstrādāta no gofrēta kartona, piemīt sekojošas īpašības:

·  Augsts blīvums novērš kastes deformācijas iespējas transportēšanas laikā;

·  Zema siltuma vadītspēja, kuras dēļ pica paliek silta vēl ilgu laiku;

·  Speciāls pārklājums, kas traucē kastes izšķīšanai;

·  Kastei ir perforācijas, kas ļāuj ātri konstruēt iepakojumu;

·  Ērta un droša fiksācija.

 

Multipack piedāvā picas iepakošanai:

·   Picu kastes ar atlokamu vāku

·    Picu kastes šķēlītei

·    Iepakojums picas transportēšanai

·    Pergamenta papīrs barjeru īpašību pastiprināšanai
  

PĀRIET UZ KATALOGU

 

Ar Multipack sortimentu var iepazīties un iegādāties mājas lapā Multipack, kā arī uz vietas – Multipack  iepakošanas materiālu izstāžu zālē, adresē "Mālkalni", Vētras, Mārupes novads.

 

Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts