Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

HoReCa piedāvājumi

ARKOLAT piedāvā - jauna trauku kolekcija PORLAND SEASONS!


Sekojot jaunākajām modes tendencēm HORECA segmentā, ARKOLAT piedāvā porcelāna traukus no PORLAND, kas izceļas ar unikālu dizainu un neredzētiem krāsu salikumiem.

Šobrīd IEPAZĪŠANĀS PIEDĀVĀJUMS 30% atlaide SEASONS trauku sērijai. Apskati šeit 

PORLAND ražotne dibināta 1992. gadā Turcijā un šobrīd tas ir straujāk augošais uzņēmums Turcijā, kas iemantojis popularitāti arī ārpus Turcijas robežām. Pateicoties nemitīgai uzņēmuma attīstībai un mērķtiecībai, zīmols ir ieņēmis stabilu lomu trauku tirgū visā pasaulē.

PORLAND aizraušanās ar porcelāna ražošanu un nemitīgu tieksmi sasniegt augstākas un vēl neatklātas virsotnes ir radījusi vēl nebijušu materiālu ALUMILITE, kas izgatavots pēc specifiskas receptes. Tā īpašais komponents, kuram pateicoties materiāls ir arī nosaukts, ir alumīnija oksīds.

Šis materiāls ir unikāls porcelāns ar izcilām tehniskajām īpašībām - viegli kopjams, ar blīvu struktūru un izcilu caurspīdīgumu, kas to padara lieliski piemērotu sabiedriskās ēdināšanas segmentam, pateicoties augstai mehāniskai izturībai. 
 

PORLAND SEASONS trauku kolekcija 

Seasons sērijas trauku iedvesma nāk no Japāņu estētikas kanona Wabi – Sabi. Trauku kolekcija ir izgatavota no ALUMILITE porcelāna un glazūra veidota pēc īpašas receptes, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Malu krāsojums traukiem ir roku darbs,  padarot katru trauku neatkārtojamu un unikālu. 

Seasons kolekcijas klāstā 3 dažādi toņi – tirkīza, gaiši pelēks un tumši pelēks. Visus šos traukus iespējams savstarpēji kombinēt.
 

Trauku kolekcija apskatāma ARKOLAT veikalā Rīgā, Mūkusalas ielā 72b, www.arkolat.lv, kā arī sazinoties ar ARKOLAT pārdošanas daļu pa tālruni 80704088 vai rakstot uz pasutijums@arkolat.lv.
 

 

Galerija:


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts